Usługi

truck
Firma INGLOBI świadczy usługi transportowe i spedycyjne. W naszej ofercie znajduje się spedycja i transport krajowy jak i międzynarodowy. Świadczymy usługi na terenie wszystkich krajów europejskich.
 
Oferujemy usługi transportowe w oparciu o nowoczesny tabor samochodowy. Dysponujemy własnymi pojazdami ciężarowymi, oraz środkami transportu współpracujących z nami przewoźników. Staramy się dopasować indywidualne potrzeby Klienta z naszymi, szerokimi możliwościami.
 
W trosce o to by świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, od 2012 roku możemy zaproponować Państwu również przewóz materiałów niebezpiecznych. Nasi kierowcy przeszli specjalne szkolenie ADR, zdobyte uprawnienia pozwalają na międzynarodowe przewozy tych materiałów.
 
Cały czas staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, to skłonilo nas do rozszerzenia działalności o nowy obszar jakim jest przewóz odpadów. Od maja 2013 posiadamy zezwolenie na transport odpadów na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

aktualności

01.01.2020

 
25.05.2018
W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 216/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, informujemy że informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę Inglobi Radosław Gajewski znajdziecie Państwo w tej zakładce  

Strona 1 z 4     ››